Březen 2010

textury

29. března 2010 v 15:59 | vera |  t
xy

avatary

26. března 2010 v 19:25 | vera |  a
nh
m
nj
b
gh
fk
b
b
b
b
m
gf
m
x
bv
cc

Britney Jean Spears

24. března 2010 v 14:46 | vera |  b

Britney Jean Spears:


Datum narození:
02.12.1981


Místo narození:
Kentwood, Louisiana, USA

Znamení:
Střelec
Životopis:
Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy. Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe. Nejnovějším jejím albem je "My Prerogative",
minulé je"In The Zone" (2003).

Ve zkratce:
Matka:Lynne (učitelka)
Otec:Jamie (práce ve stavebním průmyslu)
Sourozenci Bryan (22), Jamie Lynne (9)
Výška 165 cm
Hmotnost 48 kg

Novinky:
BRITNEY SPEARS
Chce se dostat na stříbrné plátno

Zpěvačka Britney Spears se chce znovu postavit před televizní kamery. Tentokrát touží účinkovat po boku George Clooneyho. Zatímco Clooneyho jméno má v Hollywoodu zvuk, Britney v minulosti účinkovala jen v málo úspěšném filmu Crossroads. O svůj poslední herecký výkon se snažila v jedné z částí seriálu Will and Grace.

Britney se vyjádřila, že když se jí podaří znovu dobýt žebříčky hitparád, začne si budovat hereckou kariéru. Momentálně se však více věnuje mateřským povinnostem. Nejenže se stará o syna Seana Prestona, ale v noci z úterý na středu potvrdila druhé těhotenství.

nh

Joanna Noelle Levesque

24. března 2010 v 14:42 | vera |  j

Datum narození:
20.12.1990

Místo narození:
Foxbor MA

Znamení:
Střelec

Žije:
v New Jersey

Sourozenci:
žádní

Oblíbená muzika:
Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald.

Zajímavosti:
Začala zpívat ve 2 letech. Má psa jménem Sugerpie.

Oblíbená jídlo (pití) :
McDonald,cola a jablkový koláč

Dostává kapesné?
Ano - slušnou částku. Obvykle hodně utrácí za boty ale někdy si šetří peníze pro šperky. To je stále její sen - mít diamantový náhrdelník a nedávno si jeden koupila.

O JoJo:
Joanna Noelle Levesque jako JoJo.
Dívka,která zpívá, píše písničky a chystá se do filmu. Je jí 14 let a narodila se v Foxboru. Vydala první album JoJo. Mladičká zpěvačka JoJo nám svým prvním albem dokazuje, že má R&B cítění opravdu v krvi. Jeden z nejočekávanějších debutů podzimu 2004! Velkým hitem z alba je i u nás z rádií známá skladba "Leave (Get Out)". Cd má 14 skvělých skladeb. Její matka, kostelní sólista a trénovaný hudební divadelní umělec. Když její matka cvičila zpěv,JoJo poslouchala a učila se. Ona napodobila neuvěřitelný rozsah stejně jako její matka.


fr

Alenka v říši divů 3D

20. března 2010 v 13:02 | vera |  a
Alenka v říši divů obrázky:
x
http://admin.blog.cz/clanky/edit
d
http://admin.blog.cz/clanky/edit
http://admin.blog.cz/clanky/edit
http://admin.blog.cz/clanky/edit
vhttp://admin.blog.cz/clanky/edit
http://admin.blog.cz/clanky/edit
http://admin.blog.cz/clanky/edit

Avril Lavigne

20. března 2010 v 12:31 | vera |  a

Životopis Avril Lavigne

Divoké dítě Avril Lavigne velký hit v létě roku 2002 s ní jako křen-zábavný debut píseň, "Complicated", pop-music přesouvá do jiného směru. Lavigne, kdo byl 17 v té době, nezdálo se zabývají kouzlo TRL-ovládal pop světě a nemá takovou důvěru jí hvězdnou sílu stoupat. Prostřední ze tří dětí v malý-město Napanee, Ontario,Lavigne rock ambice byly patrné kolem věku dvou. Jejím časném mladistvém věku, byla už psát písně a hrát na kytaru. Kostelním sboru, místní festivaly, veletrhy a kraje také dovolil Lavigne, aby ji slyšet, a naštěstí, Arista Records hlavní muže Antonia "LA" Reid poslouchá. Nabídl jí zabývat, a na 16, Lavigne hudební sny se staly skutečností. S pomocí Reid a nová Manhattan byt, Lavigne se ocitla uprostřed hlavní textaře a producenty, ale nebylo to dost působivé pro ni bude pokračovat. Vždycky spoléhal na své vlastní myšlenky vytvořit hudební jiskra, a věci se nebude, jak bylo plánováno. Lavigne nebyl rozčarovaný, ačkoli. Zamířila do Los Angeles a Nettwerk ji chytil. Producent / skladatel Clif Mag
ness (Celine Dion, Wilson Phillips, Sheena Easton), vylepšený Lavigne melodická, ostrý zvuk a její debut Let Go, byl leštěné produkt. Singly jako "Complicated" a "Sk8er Boi" hit Top Ten, zatímco "I'm With You" a "Losing Grip" se mírně dobře na rádio. Butch Walker z Marvelous 3, Our Lady Peace frontman Raine Maida a Don Gilmore (Linkin Park, Good Charlotte), podepsané dne produkovat Lavigne druhé album Under My Skin, která se objevila v květnu 2004. Album trumfl diagramy vývěsní tabule a produkoval hit číslo jedna "My Happy Ending". Ostatní singly jako "Nikdo Home" a "Fall to Pieces" si tak také slušně. Usadit se kousek od ní punk rock divoké dítě persona, Lavigne vzala svého přítele, o dva roky, frontmana skupiny Sum 41 Deryck Whibley, v červenci 2006. MacKenzie Wilson, All Music Gu.

Možná jste nevěděli, že:

*má francouzské předky
*je vegetariánka
*má psa Sama
*se sama naučila hrát na kytaru
*si vydělávala sekáním trávníků nebo prodáváním ve stánku s grilovanými kuřaty
*její rodiče jsou křesťané
*dostala boty v nákupním středisku, kde se natáčel klip Complicated
*věří, že půlka sklenky vína je dobrá pro tělo
*se začala učit jezdit na skatu v létě před 11.ročníkemKontakt:
Avril Lavigne
Arista Records
6West 57th Street
New York
USA

Sami uznejte kdy jí to víc slušelo!

Datum narození:
27.09.1984


Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada

Znamení:
Váhy
obrázky:
hj
nbh
b
n
mj
fg
b
sx

my se školou na Benecku...

20. března 2010 v 12:08 | vera |  m
My se školou na benecku minulej rok:
jnz
a tento rok:
lo

moc toho ale neumím

19. března 2010 v 16:31 m
Moc toho ale s tím blogem neumím,a tak sem toho tedy nebudu dávat tolik...

ashley tisdale-obrazecky

14. března 2010 v 18:38 | vera |  a

Kelly Clarkson-obrázky

14. března 2010 v 18:27 | vera |  k

příběh jednoho pejska...

14. března 2010 v 17:53 | vera |  p
Dám vám sem jeden příběh,je hrozně smutný a nepřála bych ho prožít žádnému pejskovi...